€58.99
% €59.86 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025909 P/N: NSYS3D3215 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D3215 PanelSeT S3D Volltür ohne Montageplatte H300xB200xT150 IP66 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D full-door without mounting plate H300xB200xT150 IP66 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D3215
EAN 3606480159800
Description
Spacial S3D - Wandgemonteerde stalen behuizing met volle deur. 300 x 200 x 150 mm. Gemaakt in staal met epoxy-polyester poederafwerking in RAL 7035 grijs. Deze behuizing biedt een hoge mate van bescherming tegen binnendringing en botsing met IP66 en IK10. Het bestaat uit een robuust lichaam uit één stuk met gootvormig voorprofiel met dubbele vouw. De deur, die is voorzien van 3 mm dubbelbaard slot, is gemakkelijk te verwijderen en omkeerbaar. Te gebruiken met een breed scala aan accessoires. Rechtstreeks aan de wand bevestigd of met bevestigingsschoenen (afzonderlijk te bestellen). De behuizing voldoet aan de richtlijnen IEC 62208 en UL508A, gecertificeerd door LCIE respectievelijk UL. Voldoet ook aan de maritieme vereisten van BV Marine Division, Lloyd’s Register en DNV-GL. De verpakking is na assemblage herbruikbaar.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 200mm |
|---|---|
| Höhe | 300mm |
| Tiefe | 150mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D3215 |
|---|---|
| EAN | 3606480159800 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 3.09 kg |
| Weight (Package) | 3.09 kg |
Designations
Antenna cabinet Bay cabinet Bay system Bay-System Bus housing Cabinet Cabinet system Cabinet/Control cabinet (empty) Compact cabinet Compact control cabinet Connection cabinet Control cabinet Control cabinet (empty) Control cabinet empty Control housing Corner cabinet Electronics cabinet Housing for bus systems Large cabinet Plaster housing Terminal box Wall cabinet Wall housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.



























