€216.96
% €220.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036313 P/N: NSYCUACC033DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC033DG Nachrüstungssatz für Dachaufbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 400-600W"
Schneider Electric Retrofit kit for roof-mounted cooling unit, connected, Climasys CU, 400-600W
Schneider Electric NSYCUACC033DG
EAN 3606486521922
Description
Este Acessório é um kit de adaptação em sistemas existentes para Unidade de Climatização Conectada de Teto. É feito com aço galvanizado e a sua cor é RAL 7035. As suas dimensões (AxLxP) são 75x420x325mm. O seu índice IP é IP54.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 420mm |
| Höhe | 75mm |
| Tiefe | 325mm |
| Einbauort | Dach |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC033DG |
|---|---|
| EAN | 3606486521922 |
| ETIM | EC002617 |
| Weight | 3 kg |
| Weight (Package) | 3 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.































