€124.31
% €126.14 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036312 P/N: NSYCUACC032DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC032DG Nachrüstungssatz für Wandanbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 600W"
Schneider Electric Retrofit kit for wall-mounted cooling unit, connected, Climasys CU, 600W
Schneider Electric NSYCUACC032DG
EAN 3606486395226
Description
Este Acessório é um kit de adaptação em sistemas existentes para Unidade de Climatização Conectada Lateral. É feito com aço galvanizado e a sua cor é RAL 7035. As suas dimensões (AxLxP) são 606x330x1,5 mm. O seu índice IP é IP55.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 330mm |
| Höhe | 606mm |
| Tiefe | 1.5mm |
| Einbauort | Tür |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC032DG |
|---|---|
| EAN | 3606486395226 |
| ETIM | EC002617 |
| Weight | 3 kg |
| Weight (Package) | 3 kg |
Designations
Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.































