€216.96
% €220.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036308 P/N: NSYCUACC028DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC028DG Nachrüstungssatz für CU Slim 3,2kW auf vernetzte Kühlgeräte, Climasys CU, Aufbaumontage"
Schneider Electric Retrofit kit for CU Slim 3.2kW for connected cooling devices, Climasys CU, surface mounting
Schneider Electric NSYCUACC028DG
EAN 3606486379516
Description
Este Acessório é um kit de adaptação para a Unidade de Climatização Conectada Lateral CU fina. É feito com aço galvanizado e a sua cor é RAL 7035. As suas dimensões (AxLxP) são 1712x580x1,5 mm. O seu índice IP é IP55.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 580mm |
| Höhe | 1712mm |
| Tiefe | 1.5mm |
| Einbauort | Tür |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC028DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379516 |
| ETIM | EC002617 |
| Weight | 11 kg |
| Weight (Package) | 11 kg |
Designations
Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































