€216.96
% €220.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036306 P/N: NSYCUACC026DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC026DG Nachrüstungssatz für CU Slim 3,2kW für die angeschlossene Kühleinheit, Climasys CU, bündig montiert"
Schneider Electric Retrofit kit for CU Slim 3.2kW for the connected cooling unit, Climasys CU, flush mounted
Schneider Electric NSYCUACC026DG
EAN 3606486379493
Description
Este Acessório é um kit de adaptação para a Unidade de Climatização Conectada Lateral CU fina. É feito com aço galvanizado e a sua cor é RAL 7035. As suas dimensões (AxLxP) são 1712x580x1,5 mm. O seu índice IP é IP55.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 580mm |
| Höhe | 1712mm |
| Tiefe | 1.5mm |
| Einbauort | Tür |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC026DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379493 |
| ETIM | EC002617 |
| Weight | 8 kg |
| Weight (Package) | 8 kg |
Designations
Cooling Unit Cooling cabinet Cooling devices Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































