€254.49
% €258.23 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036299 P/N: NSYCUACC019DG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCUACC019DG Nachrüstungssatz für Dachaufbau-Kühlgerät, vernetzt, Climasys CU, 1,2 - 1,5kW"
Schneider Electric Retrofit kit for rooftop cooling unit, connected, Climasys CU, 1.2 - 1.5kW
Schneider Electric NSYCUACC019DG
EAN 3606486379424
Description
Bei diesem Zubehör handelt es sich um einen Nachrüstsatz für ein dachmontiertes Kühlgerät. Es ist aus galvanisiertem Stahl gefertigt und hat die Farbe RAL 7035. Es hat die folgenden Abmessungen (HxBxT) 105x600x400 mm. Es hat eine IP-Schutzart von IP54.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Höhe | 105mm |
| Tiefe | 400mm |
| Einbauort | Dach |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCUACC019DG |
|---|---|
| EAN | 3606486379424 |
| ETIM | EC002617 |
| Weight | 5 kg |
| Weight (Package) | 5 kg |
Designations
Cooling Unit Outdoor Cooling Unit Thermal management Thermoelectric cooler Thermoelectric cooling cooling cabinet cooling devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































