€30.96
% €31.42 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810024003 P/N: NSYCCOTHOF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCCOTHOF Climasys-Thermostat, einfach °F (NA Lüfter)"
Schneider Electric Climasys Thermostat, simple °F (NA fan)
Schneider Electric NSYCCOTHOF
EAN 3606480152535
Description
NSYCCOTHOF to termostat, podający temperaturę w st.F. Jest wyposażony w styki 1NO o rezystancji 10mOm. Napięcie wejściowe to 250VAC, czas eksploatacji termostatu to 100000 cykli. Zakres nastaw temperatury termosttau to 5...60st.C. Termostat posiada 1 wyjścia (funkcja wentylacji) oraz stopień ochrony IP20. Jest on wykonany z materiału samogasnącego zgodnie z UL94 (materiał V0) w kolorze jasnoszarym, posiada certyfikat UL. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkni ętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Thermostat |
|---|---|
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung AC 60 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung DC | -V |
| Bemessungsstrom In | 10A |
| Einstellbarer Ansprechwert für relative Luftfeuchtigkeit | -% |
| Einstellbereich Temperatur | 0°C |
| Montageart | sonstige |
| Ausführung der Schaltfunktion | Schließer (NO) |
| Mit Digital-Anzeige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCCOTHOF |
|---|---|
| EAN | 3606480152535 |
| ETIM | EC004587 |
| SCIP | 3452f1a3-f13d-4adf-84ba-2572bcc8e35c |
| ECLASS | eClass_10_ACN686011 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.06 kg |
Designations
Cabinet thermostat Combined enclosure thermostat Enclosure thermostat Panel thermostat Thermostat Thermostat (enclosure) Thermostat enclosure Thermostat for enclosures Thermostat with hygrostat
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























