€103.55
% €105.08 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810023994 P/N: NSYCCOTH230VID Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCCOTH230VID Climasys-Thermostat, elektronisch, 230V"
Schneider Electric Climasys Thermostat, electronic, 230V
Schneider Electric NSYCCOTH230VID
EAN 3606480152627
Description
NSYCCOTH230VID to elektroniczny regulator temperatury wyposażony w wyświetlacz OLED o zakres nastaw temperatury -40...80st.C i napięcie wejściowym 200...240VAC. Regulator jest w kolorze jasnoszarym, wykonany z materiału samogasnącego zgodnie z UL94 ( materiał V0), posiada certyfikat UR. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Elec tric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Thermostat |
|---|---|
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung AC 60 Hz | 200V |
| Bemessungsspannung DC | -V |
| Bemessungsstrom In | 4A |
| Einstellbarer Ansprechwert für relative Luftfeuchtigkeit | -% |
| Einstellbereich Temperatur | -40°C |
| Montageart | Klemmbefestigung |
| Ausführung der Schaltfunktion | Öffner und Schließer |
| Mit Digital-Anzeige | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCCOTH230VID |
|---|---|
| EAN | 3606480152627 |
| ETIM | EC004587 |
| SCIP | 3452f1a3-f13d-4adf-84ba-2572bcc8e35c |
| ECLASS | eClass_10_ACN686011 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.07 kg |
Designations
Cabinet thermostat Combined enclosure thermostat Enclosure thermostat Panel thermostat Thermostat Thermostat (enclosure) Thermostat enclosure Thermostat for enclosure Thermostat with hygrostat
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























