€98.98
% €100.44 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810023993 P/N: NSYCCOTH120VID Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYCCOTH120VID Climasys-Thermostat, elektronisch, 110-120V"
Schneider Electric Climasys Thermostat, electronic, 110-120V
Schneider Electric NSYCCOTH120VID
EAN 3606480152610
Description
Climasys-Thermostat, elektronisch, 110-120V.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Thermostat |
|---|---|
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 95V |
| Bemessungsspannung AC 60 Hz | 95V |
| Bemessungsspannung DC | -V |
| Bemessungsstrom In | 4A |
| Einstellbarer Ansprechwert für relative Luftfeuchtigkeit | -% |
| Einstellbereich Temperatur | -40°C |
| Montageart | Klemmbefestigung |
| Ausführung der Schaltfunktion | Öffner und Schließer |
| Mit Digital-Anzeige | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYCCOTH120VID |
|---|---|
| EAN | 3606480152610 |
| ETIM | EC004587 |
| SCIP | 3452f1a3-f13d-4adf-84ba-2572bcc8e35c |
| ECLASS | eClass_10_ACN686011 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.07 kg |
Designations
Cabinet thermostat Cabinet thermostat Combined cabinet thermostat Control cabinet thermostat Panel thermostat Thermostat Thermostat (cabinet) Thermostat for control cabinet Thermostat with hygrostat
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























