€127.17
% €192.78 (34.03% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810023015 P/N: M9U21202 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9U21202 Multi 9 OEM LS-Schalter C60H-DC 2-polig 2A C-Char. 500V-DC UL1077"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCCB C60H-DC 2-pole 2A C-Char. 500V-DC UL1077
Schneider Electric M9U21202
EAN 3606480741746
Description
Deze Multi9 C60H-DC is een LV-installatieautomaat die bedoeld is voor gelijkstroom. Het is een 2P stroomonderbreker met 2 beschermde polen, 2A nominale stroom en C uitschakelcurve. De nominale kortsluitvastheid bedraagt maximaal 20 kA bij 220 VDC, wat overeenkomt met de norm EN/IEC 60947-2, en 20 kA bij 220 VDC, wat overeenkomt met de norm EN/IEC 60947-2. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Hij is ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Dit product is bedoeld voor OEM (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Hij heeft een elektrische levensduur van maximaal 3000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De bedrijfsspanning van de UPS is 220 VDC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VDC. De Uimp toegekende schokgolfspanning is 6 kV. Het product kan op een DIN-rail worden geknipt. De breedte is 4 stukken van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De kleur van het product is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 81mm x (D) 73mm. Het gewicht is 0,128 kg. De aansluitklemmen zijn voorzien van een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 70°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 85°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 2 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 2 |
| Bemessungsstrom | 2A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | -kA |
| Frequenz | -Hz |
| Verlustleistung | 2.6W |
| Energiebegrenzungsklasse | |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9U21202 |
|---|---|
| EAN | 3606480741746 |
| ETIM | EC000042 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.23 kg |
| Weight (Package) | 0.23 kg |
Designations
Built-in circuit breaker Built-in device Circuit breaker Control circuit breaker Distribution board built-in device EB circuit breaker Fuse circuit breaker Installation circuit breaker LS switch Line circuit breaker MCB Modular device Plug-in fuse circuit breaker Protection switch Screw fuse circuit breaker
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































