€120.10
% €182.07 (34.04% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810022995 P/N: M9U11213 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9U11213 Multi 9 OEM LS-Schalter C60H-DC 2-polig 13A B-Char. 500V-DC UL1077"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCB C60H-DC 2-pole 13A B-Characteristic 500V-DC UL1077
Schneider Electric M9U11213
EAN 3606480741494
Description
Deze Multi9 C60H-DC is een Laagspanningsminiatuur vermogensschakelaar (MCB) voor gelijkstroom. Het is een 2P-vermogensschakelaar met 2 beveiligde polen, 13A nominale stroom en B uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen bedraagt 20kA bij 220VDC en voldoet aan de EN/IEC 60947-2 norm en 20kA bij 220VDC overeenkomstig de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 3000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 220VDC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VDC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 4 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 81mm x (D) 73mm. Het gewicht is 0,128kg. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 85°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | B |
| Polzahl (gesamt) | 2 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 2 |
| Bemessungsstrom | 13A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | -kA |
| Frequenz | -Hz |
| Verlustleistung | -W |
| Energiebegrenzungsklasse | |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9U11213 |
|---|---|
| EAN | 3606480741494 |
| ETIM | EC000042 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.22 kg |
Designations
Built-in circuit breaker Built-in device Circuit breaker Circuit protection switch Control circuit breaker Distribution board device EB-circuit breaker Fuse-based circuit breaker Installation circuit breaker LS-switch MCB Modular device Plug-in circuit breaker Protection switch Screw-in circuit breaker
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































