€37.91
% €57.48 (34.05% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810022873 P/N: M9F52110 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9F52110 Multi 9 OEM LS-Schalter C60BPR RING 1P 10A C-Char. 10kA 480Y/277V UL489"
Schneider Electric Multi 9 OEM Circuit Breaker C60BPR RING 1P 10A C-Char. 10kA 480Y/277V UL489
Schneider Electric M9F52110
EAN 3606481170798
Description
Deze Multi9 C60BPR is een miniatuur vermogensschakelaar met lage spanning (MCB). Het is een 1P vermogensschakelaar met 1 beveiligde pool, 10A nominale stroom en C uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen gaat tot 3kA bij 415VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm en 3kA bij 415VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 10000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 2 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 127mm x (D) 72mm. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -30°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 80°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 48mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 1 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 10A |
| Bemessungsspannung | 277V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 10kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 3kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 1.9W |
| Energiebegrenzungsklasse | |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9F52110 |
|---|---|
| EAN | 3606481170798 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.15 kg |
| Weight (Package) | 0.15 kg |
Designations
Built-in circuit breaker Built-in unit Circuit breaker Circuit protection switch Control circuit breaker Distribution board mounted device EB circuit breaker Fuse switch Installation circuit breaker LS switch MCB Plug-in fuse switch Protective switch Row mounting device Screw-in fuse device
Login
No reviews found. Share your insights with others.

































