€40.27
% €61.05 (34.04% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810022864 P/N: M9F44145 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9F44145 Multi 9 OEM LS-Schalter C60BP 1-polig 45A Z-Char. 10kA 240V UL489"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCCB C60BP 1-pole 45A Z-Char. 10kA 240V UL489
Schneider Electric M9F44145
EAN 3606481169358
Description
Deze Multi9 C60BP is een laagspanningsminiatuur vermogensschakelaar (MCB). Het is een 1P-vermogensschakelaar met 1 beveiligde pool, 45A nominale stroom en Z uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen gaat tot 3kA bij 415VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm en 3kA bij 415VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 10000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. Vervuilingsgraad is 3. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 103mm x (D) 72mm. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -30°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 80°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 48mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | Z |
| Polzahl (gesamt) | 1 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 45A |
| Bemessungsspannung | 240V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 10kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 3kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | -W |
| Energiebegrenzungsklasse | |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9F44145 |
|---|---|
| EAN | 3606481169358 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.13 kg |
Designations
Built-in circuit breaker Built-in device Circuit breaker Control protection switch Distribution board device EB Circuit breaker Fuse automatic Installation circuit breaker LS-switch MCB Miniature circuit breaker Modular device Plug-in fuse automatic Protection switch Screw-in circuit breaker
Login
No reviews found. Share your insights with others.




































