€17.82
% €27.01 (34.02% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810022652 P/N: M9F22110 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9F22110 Multi 9 OEM LS-Schalter C60SP 1-polig 10A C-Char. 10kA 277V UL1077"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCB C60SP 1-pole 10A C-Char. 10kA 277V UL1077
Schneider Electric M9F22110
EAN 3606481168207
Description
Deze Multi9 C60SP is een LV-installatieautomaat. Het is een 1P-stroomonderbreker met 1 beschermde pool, 10A-nominale stroom en C-uitschakelcurve. De nominale kortsluitvastheid bedraagt 3 kA bij 415VAC volgens EN/IEC 60947-2 en 3 kA bij 415VAC volgens EN/IEC 60947-2. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Hij is ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Dit product is bedoeld voor OEM (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Hij heeft een elektrische levensduur die oploopt tot 10000 cycli en een mechanische levensduur tot 20000 cycli. De bedrijfsspanning van de UPS is 240 VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp toegekende schokgolfspanning is 6 kV. Het product kan op een DIN-rail worden geknipt. De breedte is 2 stukken van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De kleur van het product is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 81mm x (D) 72mm. De aansluitklemmen zijn voorzien van een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -30°C tot 70°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 80°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 1 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 10A |
| Bemessungsspannung | 277V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 10kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 3kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 1.9W |
| Energiebegrenzungsklasse | |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9F22110 |
|---|---|
| EAN | 3606481168207 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
Circuit breaker Control circuit breaker Distribution device EB-circuit breaker Fuse automatic Installation circuit breaker Line circuit breaker MCB Modular device Mounting automatic Mounting device Plug-in fuse automatic Protection switch Screw fuse automatic
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































