€357.93
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021903 P/N: LVS04538 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04538 PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, horizontal, 80x5mm, Length=2000mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper Busbars, horizontal, 80x5mm, Length=2000mm
Schneider Electric LVS04538
EAN 3606481870483
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 1000A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 2000mm |
| Breite | 80mm |
| Höhe | 5mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04538 |
|---|---|
| EAN | 3606481870483 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 7.75 kg |
| Weight (packaged) | 7.75 kg |
Designations
Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















