€286.86
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021902 P/N: LVS04536 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04536 PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper busbars, horizontal, 60x5mm, length=2000mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy BS, Copper busbars, horizontal, 60x5mm, length=2000mm
Schneider Electric LVS04536
EAN 3606481870476
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 800A |
|---|---|
| Ausführung | flach |
| Länge | 2000mm |
| Breite | 60mm |
| Höhe | 5mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04536 |
|---|---|
| EAN | 3606481870476 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 5.81 kg |
| Weight (packaged) | 5.81 kg |
Designations
Linergy BS Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















