€0.15
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014460 P/N: ENN45025 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ENN45025 Mureva FIX, Instaclip für Ø25mm-Leitungen"
Schneider Electric Mureva FIX, Instaclip for Ø25mm pipes
Schneider Electric ENN45025
EAN 3295150450257
Description
Mureva FIX è la fascetta riapribile per tubi diametro da 25 mm, codice ENN45025 ed è la soluzione ideale per una facile installazione. Compatibile con installazioni da interno e da esterno, può essere fissata con un tassello o una vite Murafix. Colore: grigio. Fornita in un set di 100 pezzi.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Rohrdurchmesser | 25mm |
|---|---|
| Geschlossen | 1 |
| Geeignet für Schutzschläuche | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Anreihbar | |
| Max. Anzahl der Rohre | 1 |
| Befestigungsart | Schraubloch |
| Mit Einlage | |
| Mit Mauerdichtung | |
| Farbe | grau |
| Einsatztemperatur | -°C |
| Halogenfrei | |
| UV-beständig |
Technical data
| P/N (Part Number) | ENN45025 |
|---|---|
| EAN | 3295150450257 |
| ETIM | EC000368 |
| ECLASS | eClass_10_BAB887011 |
| Weight | 0.002 kg |
| Weight (Package) | 0.002 kg |
Designations
Aluminum pipe clamp Base clamp Clamp Clamp clamp Clamp clamp with plug dowel fastening Clamp for aluminum pipe Clamp for armored pipe Clamp for auxiliary mounting pipe Clamp for plastic pipe Click Snap clamp Click clamp Click clamp with plug dowel fastening Corrugated hose holder Corrugated pipe holder Holder for protective hose Holder for protective hoses Hose holder Iso base clamp Iso clamping clamp Pipe clamp Pipe clamp with plug dowel fastening Pipe clip Pipe spacer clamp Plug dowel fastening Polyp clamp Quick clamp Quick clamping clamp Screw clamp Screw spacer clamp Snap clamp Snap clamp Spacer clamp
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















