€0.12
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014465 P/N: ENN47930 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ENN47930 Mureva FIX, Instacable für Leitungen mit Ø16-32"
Schneider Electric Mureva FIX, Instacable for cables with Ø16-32
Schneider Electric ENN47930
EAN 3295150479302
Description
La fascetta di serraggio Mureva FIX, codice ENN47930, per tubi di diametro da 16-32 mm è la soluzione ideale per una facile installazione. Questo prodotto è grigio ed è progettato per l'uso all'interno; viene fissato con un tassello o una vite Murafix. Fornita in un set di 100 pezzi.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Rohrdurchmesser | 16mm |
|---|---|
| Geschlossen | |
| Geeignet für Schutzschläuche | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Anreihbar | |
| Max. Anzahl der Rohre | 1 |
| Befestigungsart | Schraubloch |
| Mit Einlage | |
| Mit Mauerdichtung | |
| Farbe | grau |
| Einsatztemperatur | -40°C |
| Halogenfrei | |
| UV-beständig |
Technical data
| P/N (Part Number) | ENN47930 |
|---|---|
| EAN | 3295150479302 |
| ETIM | EC000368 |
| ECLASS | eClass_10_BAB887011 |
| Weight | 0.003 kg |
| Weight (Package) | 0.003 kg |
Designations
Aluminum pipe clamp Base clamp Clamp Clamp for aluminum pipe Clamp for armoured pipe Clamp for auxiliary mounting pipe Clamp for plastic pipe Clamping clip Clamping clip with plug-in dowel fixing Click clamp Click clamp with plug-in dowel fixing Click-Snap clamp Corrugated pipe holder Corrugated tube holder Holder for protective hoses Holder for protective tubing Hose holder Iso-base clamp Iso-clamping clip Pipe Spacer clamp Pipe clamp Pipe clamp with plug-in dowel fixing Pipe clip Plug-in dowel fixing Polyps clamp Quick clamp Quick-clamping clip Screw clamp Screw spacer clamp Snap clamp Snap-on clamp Spacer clamp
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















