€1,405.51
Available to order, delivery time: 6-8 Weeks
Art. No: WST8810011904 P/N: BSH0402P06A2A Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric BSH0402P06A2A Servomotor, Lexium BSH, 40mm, 0,39Nm, glatte Welle IP54, Singelturn 16P/U, 2xYTEC"
Schneider Electric Servo motor, Lexium BSH, 40mm, 0.39Nm, smooth shaft IP54, single turn 16P/R, 2xYTEC
Schneider Electric BSH0402P06A2A
EAN 3606485467221
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 32-gamma, een aanbod van bewegingsservoaandrijvingen en servomotoren. Dit is een AC servomotor met een maximale mechanische snelheid van 9000rpm, een ongetapte asuiteinde, zonder rem. Het is uitgerust met een single-turn encoder type SinCos Hiperface. Het heeft twee draaibare haakse connectoren voor de voeding en encoderkabels. Het heeft een nominale voedingsspanning van 400V, een continue stopstroom van 1,5A, een continu vermogen van 398W en een doorlopend koppel van 0,38Nm. De beschermingsgraad is IP50. De motorflens is 40mm, bevestigd door 4x 4.5mm gaten. De cirkeldiameter van de montagegaten is 46mm. Het weegt 0.6kg. Deze servomotor is ontworpen voor Lexium 32 aandrijvingen. Het is gecertificeerd door UL. Het is compatibel met LXM32AU60N4, LXM32SU60N4, LXM32MU60N4, LXM32CU60N4, LXM32AU45M2, LXM32SU45M2, LXM32MU45M2, en LXM32CU45M2 servoaandrijvingen. de bevestigingssteun is een internationale standaard flens. Het Lexium 32-gamma combineert servoaandrijvingen met motoren om tegen de juiste prijs de juiste stroom, prestaties en functionaliteit te bieden. Lexium 32 vereenvoudigt alle aspecten in de levenscyclus van de machine, van engineering tot onderhoud.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Drehstrom-Synchronmotor |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 400V |
| Bemessungsstrom | -A |
| Bemessungsfrequenz | 50Hz |
| Spannungsart | AC |
| Leistungsfaktor | |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Bemessungsleistung bei Bemessungsfrequenz | -kW |
| Bemessungsdrehzahl bei Bemessungsfrequenz | -1/min |
| Werkstoff des Gehäuses | sonstige |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Polzahl | 10 |
| Bauform | sonstige |
| Motor-Energieeffizienzklasse | sonstige |
| Isolationsklasse nach IEC | sonstige |
| Belastungszyklus | sonstige |
| Rahmengröße nach IEC | -mm |
| Volllasteffizienz | -% |
| Nenndrehmoment | 0.292Nm |
| Anlaufstromverhältnis | 0 |
| Anlaufdrehmomentverhältnis | 0 |
| Kippmomentverhältnis | 0 |
| Lager | sonstige |
| Mit Kondensschutz | |
| Spannung Anti-Kondensatheizung | -V |
| Ausgangsleistung Anti-Kondensatheizung | -W |
| Mit positivem Temperaturkoeffizienz-Resistor (PTC) | |
| Mit Widerstandsthermometer-Detektor (RTD) | |
| Intrinsische Sicherheit (IS) | ohne |
| Geeignet für Frequenzregelung | |
| Betriebstemperatur | 0°C |
| Überlastfähigkeit | |
| Kühlmethode | sonstige |
| Ausführung Wellenende | sonstige |
| Vakuum-Druck-Imprägnierung (VPI) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | BSH0402P06A2A |
|---|---|
| EAN | 3606485467221 |
| ETIM | EC001851 |
| SCIP | 8c11b0c9-e501-4810-83eb-05fc6605ede4 |
| Weight | 0.6 kg |
| Weight (Package) | 0.63 kg |
Designations
AC motor AC servo AC servo motor BSH Electric motor Encoder Hiperface LXM Lexium Motion Motion control Rotary encoder Servo Servo drive Servo drive Servo drive system Servo motion Servo motor SinCos Synchronous motor Synchronous servo motor Three-phase synchronous motor sin cos Hiperface
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























