€168.77
% €255.85 (34.04% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810009134 P/N: A9TPE4616 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9TPE4616 Acti9 iC40N ARC, AFDD (Brandschutzsch.) + LS-Schalter, 1P+N, 16A, C-Char., 6000A"
Schneider Electric Acti9 iC40N ARC, AFDD (Fire Protection Switch) + MCB, 1P+N, 16A, C-Char., 6000A
Schneider Electric A9TPE4616
EAN 3606481906342
Description
Dit Acti9 iC40 ARC product is een vermogensschakelaar voor de detectie van boogfouten. Het is een 1P+N met 1 beveiligde pool, 16A In nominale stroom en C uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen bedraagt 6000A bij 230VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60898-1 norm en 10kA bij 230VAC in overeenstemming met EN/IEC 60947-2. Deze miniatuur vermogensschakelaar beschermt circuits tegen kortsluiting, overbelastingsstroom en boogfout. Het snelle sluitmechanisme, onafhankelijk van handmatige bediening, verbetert de levensduur. De 2 unieke Visitrip-indicatoren verkorten de interventietijd door het defecte circuit te tonen en snel het type standaard te identificeren. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 10000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De Ui nominale isolatiespanning is 250VAC. De begrenzingsklasse 3 (volgens EN/IEC60898-1) verbetert de stroomafwaartse kosten van de circuitbescherming. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 4 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 2. De productkleur is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 91mm x (D)73mm. Het heeft een IP20-beschermingsgraad (volgens de IEC/EN 60529-norm) en wordt IP40-eenmaal in een modulair omhulsel. Dit product is in overeenstemming met de normen EN/IEC 62606, EN/IEC 60898-1 en EN/IEC 60947-2.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Auslösecharakteristik | C |
|---|---|
| Polzahl | 2 |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsabschaltvermögen nach EN 60898 | 6kA |
| Bemessungsabschaltvermögen nach IEC 60947-2 | 10kA |
| Spannungsart | AC |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Frequenz | 50Hz |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 3 |
| Verschmutzungsgrad | 2 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Zusatzeinrichtungen werkseitig angebaut | Brandschutzschalter |
| Bemessungsschaltstrom Zusatzeinrichtung | -A |
| Bemessungsspannung Zusatzeinrichtung | -V |
| Steuerspannungsart Zusatzeinrichtung | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Baugröße nach DIN 43880 | 2 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9TPE4616 |
|---|---|
| EAN | 3606481906342 |
| ETIM | EC002694 |
| SCIP | b078722f-7853-4e1e-a05b-29638f57b0ab |
| Weight | 0.21 kg |
| Weight (Package) | 0.23 kg |
Designations
AFDD Arc Fault Arc Fault Detection Circuit Breaker Fire Protection Switch MCB
Login
No reviews found. Share your insights with others.











































