€143.40
% €245.14 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810007814 P/N: A9C22740 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C22740 Installationsschütz iCT, 40A, 3P+N, 4-Öffner Kontakte, 220/240V 50Hz"
Schneider Electric Installation contactor iCT, 40A, 3P+N, 4-NC contacts, 220/240V 50Hz
Schneider Electric A9C22740
EAN 3606489737153
Description
Deze Acti9 iCT is een modulaire contactor. Het is een 3P+N afstandsbediening met 4 normaal gesloten contacten. De nominale ingangsstroom is 40A voor AC-7a en 15A voor AC-7b. De door de gebruiker nominale bedrijfspanning is 220VAC tot 240VAC. De Uc controlespanning is 230VAC tot 240VAC. Dit apparaat zou voor controlecircuits kunnen worden gebruikt. Het is compatibel met alle hulpelementen voor Acti9-besturing, voor verlichtingstoepassingen. Dit apparaat kan worden gebruikt voor verlichtingstoepassingen. Dit product is in overeenstemming met IEC/EN 61095. Elektrische levensduur gaat tot 100000 cycli voor AC-7A of AC-1, 30000 cycli voor AC-7C, AC-7B, AC-3, AC-5A of AC-5B. De maximale schakeloperaties zijn 100 per dag. De Ui nominale isolatiespanning is 440VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 4kV. Vervuilingsgraad is 2. Het is een monteerbare DIN-rail. De breedte is 6 stappen van 9mm. De productkleur is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 85mm x (H) 54mm x (D) 60mm. Volgens de IEC 60529-norm is de beschermingsgraad IP20 en IP40 in omhulsels. De bedrijfstemperatuur is -5 °C tot 60 °C. De opslagtemperatuur is van -40°C tot 70°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsbetriebsspannung | 220V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 40A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 230V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 4 |
| Max. Glühlampenlast | 15750W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 7200VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 11400VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 7200VA |
| Schieber für Handschaltung | |
| Breite in Teilungseinheiten | 3 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C22740 |
|---|---|
| EAN | 3606489737153 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 6763a476-30bc-4d05-a4bb-93f8d65c3771 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Weight | 0.36 kg |
| Weight (Package) | 0.36 kg |
Designations
Contactor Heating contactor Installation contactor Lighting contactor
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























