€47.89
% €81.87 (41.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810007756 P/N: A9C20632 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric A9C20632 Installationsschütz iCT 25A 2S 220/240V 60Hz"
Schneider Electric Installation contactor iCT 25A 2S 220/240V 60Hz
Schneider Electric A9C20632
EAN 3606480375033
Description
Stycznik modułowy iCT60-25-20-230 25A 2NO 60Hz 220/240 VAC ,o numerze A9C20632. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Jest to urządzenie zdalnego sterowania Prąd znamionowy wynosi 25A Napięcie robocze wynosi 250VAC, a napięcie sterujące od 220VAC do 240VAC. Wytrzymałość elektryczna sięga do 100000 cykli dla AC-7A lub AC-1, 30000 cykli dla AC-7C, AC-7B, AC-3, AC-5A lub AC-5B. Maksymalna liczba operacji łączeniowych wynosi 100 dziennie. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do zdalnego przełączania małych silników (wentylatorów, mikserów) lub aplikacji systemów HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normą IEC/EN 61095.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsbetriebsspannung | 250V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 25A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 220V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Max. Glühlampenlast | 2850W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 1200VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 2400VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 1200VA |
| Schieber für Handschaltung | |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technical data
| P/N (Part Number) | A9C20632 |
|---|---|
| EAN | 3606480375033 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 429095ee-388a-4184-bea4-16f87e374975 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
contactor installation contactor installation contactor for rail mounting
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























