124,31 €
% 126,14 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Semanas
Art. No: WST8810025565 P/N: NSYPLM3025BG Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYPLM3025BG Armario mural aislante de poliéster PanelSeT PLM. Dimensiones 308x250x160 con placa de montaje de baquelita"
Schneider Electric Armario mural aislante de poliéster PanelSeT PLM. Dimensiones 308x250x160 con placa de montaje de baquelita
Schneider Electric NSYPLM3025BG
EAN 3606480776441
Descripción
Obudowa wisząca firmy Schneider Electric z serii Thalassa PLM o numerze katalogowym NSYPLM3025BG i wymiarach 308x255x160mm (wys.x szer.x gł.). Obudowy PLM wykonane są z poliestru z domieszką włókna szklanego o kolorze RAL 7035. Materiał z jakiego są wykonane pozwala, na zastosowanie obudowy PLM w każdych warunkach atmosferycznych, charakteryzują si ę stopniem ochrony IP66 oraz wytrzymałością mechaniczną IK10 (IK08 dla drzwi transparentnych). Cechą charakterystyczną serii PLM jest konstrukcja typu monoblok, co daje maksymalną sztywność konstrukcji. W ofercie dostępne są wersje z drzwiami pełnymi oraz transparentnymi. Szeroki wybór akcesoriów pozwala na dostosowanie obudowy do wielu aplikacji. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Breite | 255mm |
|---|---|
| Höhe | 308mm |
| Tiefe | 160mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyester (PET) |
| Ausführung der Oberfläche | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | 1 |
| Geeignet für Wandeinbau | 1 |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 129N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 25N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 74N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYPLM3025BG |
|---|---|
| EAN | 3606480776441 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 2afadc3c-d04d-4184-9d1f-3abc2fc1a548 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Peso | 3.28 kg |
| Peso (embalaje) | 3.28 kg |
Designaciones
Aislado Armario PanelSeT PLM Plástico Poliéster Thalassa PLM agua caja carcasa carcasa de montaje en pared carcasa eléctrica clase 2 industria infraestructura monobloque panel de servicio protección eléctrica
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.











































