2,71 €
% 2,75 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810014448 P/N: ENN08167 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric ENN08167 Murafix Universele bevestigingsklem - Metalen kabelgoten - Mureva"
Schneider Electric Mureva BOX, universal mounting for metal posts and cable trays
Schneider Electric ENN08167
EAN 3295150081673
Descripción
Mureva universele bevestiging is ontworpen voor het veilig monteren van kabeldozen op metalen balken en kabelgoten. Het is geschikt voor kabeldozen met interne afmetingen tot 105x105mm. Het biedt veilige en veelzijdige montageopties voor diverse toepassingen. Het is gemaakt van staal. De kleur van het product is grijs. Mureva dozen zijn geschikt voor alle soorten installaties, van binnenshuis tot buitenshuis. Mureva opbouwdozen zijn gemakkelijk te installeren en stabiel en kunnen volgens uw specifieke behoeften worden uitgerust.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Befestigungsart | klemmen |
|---|---|
| Anschlussart/-bauteil | Loch |
| Gewindemaß (metrisch) | 7 |
| Geeignet für Flanschstärke | 2mm |
| Rohr-/Kabeldurchmesser | -mm |
| Scharnierend | |
| Scharnier justierbar | |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | |
| Oberflächenschutz | galvanisch/elektrolytisch verzinkt |
| Bruchlast | -N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | ENN08167 |
|---|---|
| EAN | 3295150081673 |
| ETIM | EC000464 |
| SCIP | 90215406-b6bf-44f8-b463-8540d32a6f6b |
| Peso | 0.02 kg |
| Peso (embalaje) | 0.02 kg |
Designaciones
Cable fixing clip Cable tie fixing clip Clip Flange clip Flange hanger Flange metal strap hanger Flange pipe clamp H-clip Mounting clip Mounting element Plug-in clip Rotating clip Support clip Support screw clip
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.





















