5,63 €
% 5,71 € (ahorro del 1.4%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810014435 P/N: ENN05083 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric ENN05083 Mureva - Kabeldoos - Uitstoters 6xM16/20 - 105x65x55mm"
Schneider Electric Mureva BOX, junction box, push plate 6xM16/20, 105x65x55mm
Schneider Electric ENN05083
EAN 3295150050839
Descripción
Deze rechthoekige opbouwdoos ENN05083 wordt geleverd met 6 metrische uitduwopeningen M16/20 en vastgeklemde afdekking Kleur grijs, afmetingen: breedte 116 mm, hoogte 74 mm, diepte 62 mm Inclusief schroefkraagkappen voor extra bescherming van de schroefkoppen Mechanische bescherming IK07, vlambestendigheid 650 °C Materiaal: lichaam ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), deksel PP (polypropyleen) Deze doos voor opbouwmontage is geclassificeerd als IP55 en biedt veilige installaties in ruwe omgevingen, zowel binnen als buiten, en wordt blootgesteld aan water en stof zoals industrie, boerderijen, parkeerfaciliteiten of zelfs een badkamer thuis. Soms heb je elektriciteit nodig waar het echt onmogelijk zou moeten zijn om die te installeren, zoals op natte of stoffige plaatsen, of waar elektriciteit helemaal niet gepland is U hoeft zich geen zorgen te maken! Aangezien de Mureva-dozen van Schneider Electric volledig voldoen aan alle mogelijke hoge veiligheidsvereisten van het bedrijf, kunnen alle opbouwinstallaties gemaakt worden ongeacht de omgeving of de veiligheidsbehoeften De dozen zijn gemakkelijk te installeren, ze zijn stabiel en ze zijn halogeenvrij. U kunt deze aanpassen aan uw specifieke behoeften of ze kopen als complete aansluitdozen Als Mureva elektrische voedingen beschikbaar zijn, is geen enkele taak te veeleisend!
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Ausführung | Verbindungskasten |
|---|---|
| Max. Leiterquerschnitt | 20mm² |
| Bestückung | sonstige |
| Form | rechteckig |
| Montageart | Wand-/Deckenmontage |
| Montage im Erdreich | |
| Montage unter Wasser | |
| Für Rohrdurchmesser | 20 mm |
| Einführung von hinten | 1 |
| Länge | 61mm |
| Breite | 116mm |
| Tiefe | 74mm |
| Durchmesser | -mm |
| Anreihbar | |
| Anzahl der Einführungen | 6 |
| Art der Gehäusedurchführung | Vorprägung |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Halogenfrei | 1 |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | grau |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Ausführung Deckel | Blinddeckel |
| Transparenter Deckel | |
| Deckelbefestigung | aufrastend |
| Vergießbar | |
| Mit Vergussmasse mitgeliefert | |
| Plombierbar | |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | -V |
| Funktionserhalt | ohne |
| Mit Abschirmung | |
| Witterungsbeständig | 1 |
| Einsatztemperatur | -25°C |
| Explosionsgeprüfte Ausführung | |
| Für Ex-Zone Gas | ohne |
| Für Ex-Zone Staub | ohne |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | ENN05083 |
|---|---|
| EAN | 3295150050839 |
| ETIM | EC002600 |
| ECLASS | eClass_10_ACO130011 |
| Peso | 0.08 kg |
| Peso (embalaje) | 0.08 kg |
Designaciones
IP55 Mureva caja de conexiones caja de montaje en superficie caja de murevas extractor
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.































