€97.45
% €174.34 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810035647 P/N: ZBYLEG302001 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBYLEG302001 Beschriftungsfeld 300x200mm, zum Aufkleben, Beschriftung vorgefertigt"
Schneider Electric Labeling field 300x200mm, for sticking on, inscription prefabricated
Schneider Electric ZBYLEG302001
EAN 3606489755744
Description
Ta tabliczka z legendą umożliwia dostosowanie panelu sterowania do potrzeb użytkownika poprzez umieszczenie na nim dowolnej etykiety, która ułatwi obsługę maszyn i procesów. Posiada właściwości antybakteryjne. . Ta tabliczka z legendą umożliwia dostosowanie panelu sterowania do potrzeb użytkownika poprzez umieszczenie na nim dowolnej etykiety, która ułatwi obsługę maszyn i procesów Posiada właściwości antybakteryjne. .
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rechteckig |
|---|---|
| Bauform | flach |
| Farbe | schwarz |
| Wörtlicher Aufdruck | sonstige |
| Sprache des Aufdrucks | sonstige |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Aufdruck | sonstige |
| Gravierbar | |
| Programmdurchmesser | -mm |
| Breite | 300mm |
| Höhe | 200mm |
| Außendurchmesser | -mm |
| Geeignet für Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Leuchtdrucktaste | 1 |
| Geeignet für Leuchtmelder | 1 |
| Geeignet für Pilz-Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Signalleuchte | 1 |
| Geeignet für Wahlschalter | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBYLEG302001 |
|---|---|
| EAN | 3606489755744 |
| ETIM | EC000621 |
| Weight | 0.15 kg |
| Weight (Package) | 0.15 kg |
Designations
Button Control unit Designation Harmony Label Label holder Labeling Labeling field Legend Legend field Nameplate Pilot light Pushbutton Selector switch Sign Sticker Sticker Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























