€48.83
% €87.35 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810035644 P/N: ZBYLEG301000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZBYLEG301000 Beschriftungsfeld 300x100mm, zum Aufkleben, ohne Beschriftung"
Schneider Electric Labeling field 300x100mm, for sticking on, without labeling
Schneider Electric ZBYLEG301000
EAN 3606489755713
Description
Ta tabliczka z legendą umożliwia dostosowanie panelu sterowania do potrzeb użytkownika poprzez umieszczenie na nim dowolnej etykiety, która ułatwi obsługę maszyn i procesów. Posiada właściwości antybakteryjne. . Ta tabliczka z legendą umożliwia dostosowanie panelu sterowania do potrzeb użytkownika poprzez umieszczenie na nim dowolnej etykiety, która ułatwi obsługę maszyn i procesów Posiada właściwości antybakteryjne. .
Documents & Downloads
Product Attributes
| Form | rechteckig |
|---|---|
| Bauform | flach |
| Farbe | schwarz |
| Wörtlicher Aufdruck | ohne |
| Sprache des Aufdrucks | |
| Aufdruck ISO-Symbole | |
| Aufdruck | |
| Gravierbar | |
| Programmdurchmesser | -mm |
| Breite | 300mm |
| Höhe | 100mm |
| Außendurchmesser | -mm |
| Geeignet für Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Leuchtdrucktaste | 1 |
| Geeignet für Leuchtmelder | 1 |
| Geeignet für Pilz-Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Signalleuchte | 1 |
| Geeignet für Wahlschalter | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZBYLEG301000 |
|---|---|
| EAN | 3606489755713 |
| ETIM | EC000621 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
Button Control unit Designation Harmony Label Label Label bracket Labeling Labeling field Legend Legend field Nameplate Push button Selector switch Switch indicator light sticker sticker
Login
No reviews found. Share your insights with others.






























