€13.64
% €24.40 (44.1% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033652 P/N: ZB4BP483 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB4BP483 Drucktaster, Frontelement, Harmony XB4, Metall, 22mm, rot, unbeschriftet, tastend, mit Schutzkappe, für Einlegeschild"
Schneider Electric Push Button, Front Element, Harmony XB4, Metal, 22mm, Red, Unlabeled, Momentary, with Protective Cover, for Insert Labels
Schneider Electric ZB4BP483
EAN 3389110109917
Description
Deze Harmony XB4, verzonken rode drukknopkop met duidelijk membraan en siliconenbeschermkapje werkt met een terugverend/impulsmechanisme. Deze knop met duidelijke membraansiliconenbeschermkapje biedt een ergonomische interface voor de besturing van uw machine en een eenvoudige oplossing om vuil en andere verontreinigingen te voorkomen. Het kan eenvoudig worden geïnstalleerd en vervangen op compatibele complete drukknopeenheden en contactblokken via een opklikbaar geheel. Het is impactbestendig, stofbestendig, waterbestendig en trillingsbestendig dankzij de IP69K. Het heeft een metalen ring, waardoor het ideaal is voor toepassingen die een hoge impact en trillingsweerstand vereisen. Het is ontworpen om te passen in een standaard uitsnijding van 22mm, waardoor compatibiliteit wordt gegarandeerd bij installatie in bestaande machines. Het brede gamma van bedrijfstemperaturen van -40°C tot 70°C maakt veelzijdigheid in het gebruik van het product mogelijk. De heldere boot voorkomt de groei van bacteriën in gewrichten en gaten, het maakt dit product ideaal voor hoge hygiënische omgevingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Farbe des Knopfes | rot/weiß |
|---|---|
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Bauform des Knopfes | flach |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Mit Schutzabdeckung | |
| Beschriftet | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB4BP483 |
|---|---|
| EAN | 3389110109917 |
| ETIM | EC000221 |
| ECLASS | eClass_10_AKF028014 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Button Control Button Control Button Control Switch Front Front Element Hamorny ZB4 Harmony XB4 Head Headpiece Key Metal Push Button Metal Pushbutton Metal Switch Pressure Switch Protective Cap Push Button Push Button Switch Push Knob Pushbutton Silicone Cap Switch XB4 ZB4
Login
No reviews found. Share your insights with others.






























