€1.70
% €3.05 (44.26% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033295 P/N: ZB2BY4915 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB2BY4915 Bezeichnungsschild, 30x40mm, weiß, vorwärts, langsam-schnell"
Schneider Electric Label, 30x40mm, white, forward, slow-fast
Schneider Electric ZB2BY4915
EAN 3389110645613
Description
Harmony ZB2BY4915 è un'etichetta con marcatura 30 x 40mm - bianco - con marcatura simbolo avanti piccola e grande velocità. È un accessorio della gamma Harmony di stazioni di controllo pensili per unità di segnalazione in plastica da 22mm di diametro.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Wörtlicher Aufdruck | Vorwärts |
|---|---|
| Sprache des Aufdrucks | Englisch |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Farbe | weiß |
| Form | rechteckig |
| Breite | 40mm |
| Höhe | 30mm |
| Außendurchmesser | 22mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB2BY4915 |
|---|---|
| EAN | 3389110645613 |
| ETIM | EC000624 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.0009 kg |
| Weight (Package) | 0.0009 kg |
Designations
Blank label Control device label Emergency stop label Emergency stop sign Insert Label Label Label for control devices Labeling material Labeling material for control devices Sign Sign for control devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















