€1.70
% €3.05 (44.26% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810033272 P/N: ZB2BY2918 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ZB2BY2918 Bezeichnungsschild, 30x40mm, schwarz, rückwärts, langsam-schnell"
Schneider Electric Label, 30x40mm, black, reverse, slow-fast
Schneider Electric ZB2BY2918
EAN 3389110645484
Description
Deze Harmony ZB2BY2918 is een gemarkeerd opschrift 30 x 40mm, zwart, gemarkeerd met een omgekeerd, langzaam-snel symbool. Het is een accessoire van de Harmony XAC hangende bedieningsstations voor Ø22mm plastic signalisatie-units.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Wörtlicher Aufdruck | Rückwärts |
|---|---|
| Sprache des Aufdrucks | Englisch |
| Aufdruck ISO-Symbole | Symbol "Pfeil" |
| Farbe | schwarz |
| Form | rechteckig |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 40mm |
| Außendurchmesser | 22mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | ZB2BY2918 |
|---|---|
| EAN | 3389110645484 |
| ETIM | EC000624 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Weight | 0.0009 kg |
| Weight (Package) | 0.0009 kg |
Designations
Blank plate Command device label Display panel Emergency stop plate Emergency stop sign Insert plate Label Label for command devices Labeling material Labeling material for command devices Sign Sign for command devices
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















