€42.10
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810031690 P/N: XB4BP42EX Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric XB4BP42EX Drucktaster, Harmony XB4, Metall, 22mm, rot, vorstehend, unbeschriftet, tastend, mit Schutzkappe, 1Ö, ATEX"
Schneider Electric Push button, Harmony XB4, metal, 22mm, red, protruding, unmarked, momentary, with protective cap, 1NC, ATEX
Schneider Electric XB4BP42EX
EAN 3389118030343
Description
Dit product maakt deel uit van de Harmony XB4 - ATEX D-serie, een aanbod van metalen drukknoppen, schakelaars en controlelampjes van Ø 22 mm voor explosieve omgevingen. Deze rode drukknop heeft een ronde kop met een geboote, heldere siliconen verzonken drukknop. Deze aanbieding is speciaal ontworpen voor explosieve omgevingen. Het is ontworpen voor gebruik in stofzone 21-22. Deze drukknop met opgestart helder silicium biedt een ergonomische en visuele interface voor het bedienen van machines. De schakelaar wordt geleverd met 1 NC-contact met trage-verbreekwerking en werkt met een veerterugkeer-mechanisme. Het heeft contactmateriaal van zilverlegering. Het heeft een verchroomde metalen bezal en heeft een kop met een diameter van 22 mm. Dit aanbod is speciaal ontworpen voor toepassingen in de olie- en gasindustrie, evenals Food and beverage, auto gas stations etc. Het is een IP65-gecertificeerd product en wordt geleverd met INERIS 04ATEX9004U-certificering. Het is eenvoudig te installeren in een standaard 22 mm diameter paneel uitsnijdingen en aangesloten op besturingscircuits met schroefklemverbindingen. De Harmony XB4-serie biedt innovatieve functies voor eenvoudig en efficiënt gebruik. De Harmony XB4-ATEX is het meest uitgebreide explosieve atmosferen-assortiment voor de meeste toepassingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
|---|---|
| Bauform des Knopfes | flach |
| Farbe des Knopfes | rot/grün |
| Transparent | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 1 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | XB4BP42EX |
|---|---|
| EAN | 3389118030343 |
| ETIM | EC001028 |
| ECLASS | eClass_10_AKF046014 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
ATEX Button Complete device Control button Control button Control switch Harmony XB4 Harmony XB4 Key Metal push-button Metal push-button switch Metal switch Panel button Pressure switch Protection Push button Push-button Push-button switch Switch XB4 ZB4 complete dust gas
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























