€250.88
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810030948 P/N: VW3M5101R30 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M5101R30 Motorkabel für Lexium Servomotor BMH + BSH, 4x1,5mm² + 2x1mm², M23, offenes Ende, 3m"
Schneider Electric Motor cable for Lexium servo motor BMH + BSH, 4x 1.5 mm² + 2x 1mm², M23, open end, 3 m
Schneider Electric VW3M5101R30
EAN 3389119207294
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium-assortiment, een aanbod servo-aandrijvingen en servomotoren. Deze voedingskabel is een accessoire voor servo-aandrijvingen en motoren. De lengte van deze kabel is 3m. Het is voorzien van M23 industriële connector voor servomotor zijde en vrij uiteinde voor servo drive zijde voor elektrische aansluiting. De kabelsamenstelling is 4 x 1,5 mm² + 2 x 1 mm². Het wordt gebruikt tussen servomotor BDH, BSH en servoaandrijving. Het weegt 0,81 kg. Dit product is compatibel met Lexium 32, Lexium 05 en Lexium 15 servo-aandrijvingen en met servomotoren BMH en BSH. Met deze nieuwe generatie motoren en aandrijvingen profiteert u van krachtige oplossingen om machines te ontwerpen en te optimaliseren, het perfecte antwoord op uw technische en economische uitdagingen. De oplossingen met hoog concentraat voor uw machines.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anschluss 1 | Profilstecker (CEE 7/17) |
|---|---|
| Kabeleinführung Anschluss 1 | |
| Anschlusstyp nach IEC 60320 | |
| Anschluss 2 | Aderendhülse |
| Kabeleinführung Anschluss 2 | |
| Steckverbindersystem systemgebunden | |
| Ader-Zahl | 6 |
| Leiternennquerschnitt | 1.5mm² |
| Länge | 3m |
| Mantelmaterial | sonstige |
| Temperaturbeständigkeit | -40°C |
| Nennstrom | -A |
| Nennspannung | 200V |
| Frequenz | 50Hz |
| Mantel-Farbe | grau |
| Spiralleitung | |
| Mit Schutzleiter | |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Ölbeständig nach EN IEC 60811-404 | 1 |
| Mit Schnurschalter | |
| Außendurchmesser ca. | -mm |
| Brandverhalten nach EN 13501-6: Klasse | ohne |
| Brandverhalten nach EN 13501-6: Rauchentwicklung | ohne |
| Brandverhalten nach EN 13501-6: Abtropfverhalten | ohne |
| Brandverhalten nach EN 13501-6: Säureentwicklung | ohne |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M5101R30 |
|---|---|
| EAN | 3389119207294 |
| ETIM | EC001576 |
| ECLASS | eClass_10_AAB665013 |
| Weight | 0.73 kg |
| Weight (Package) | 0.73 kg |
Designations
BMH BSH LXM Lexium Motion Motor cable Motor connection cable Motor connection line Motor line Servo Servo cable Servo connection cable Servo connection line Servo drives Servo line Servo motor cable Servo motor connection cable Servo motor connection line Servo motor line
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















