€6.90
% €12.08 (42.88% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810028373 P/N: RXM4AB1BD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RXM4AB1BD Miniaturrelais RXM, 4 W, 6 A, 24 VDC"
Schneider Electric Miniature Relay RXM, 4 W, 6 A, 24 VDC
Schneider Electric RXM4AB1BD
EAN 3389119403719
Description
Przekaźniki miniaturowe RXM są częścią przekaźników elektromechanicznych Harmony Jest to przekaźnik wtykowy do montażu na gniazdo RXZE. Jest to przekaźnik 4 C/O o prądzie znamionowym 6A, napięciu obwodu sterowania 24 V DC. Oferuje również jednostopniowy, blokowany przycisk testowy i mechaniczny wskaźnik stanu styku. Przycisk testowy jest uruchamiany chwilowo przez wciśnięcie niebieskiego przycisku na froncie i blokowany przez odwrócenie zielonej części do góry. Wskaźnik mechaniczny znajduje się obok przycisku testowego, gdzie pomarańczowa flaga wskazuje stan styku przekaźnika. Możliwość pracy w systemach automatyki z logiką przewodową, uzupełniających funkcje przemysłowych sterowników programowalnych (PLC). Jest to ekologiczny produkt premium, spełniający międzynarodowe normy i certyfikaty, takie jak IEC, CE, UL, CSA, EAC, Lloyd's, RoHS i REACH. Przekaźnik RXM powinien być stosowany z gniazdem RXZE (zacisk śrubowy, złącze śrubowe, zacisk push-in). W celu ochrony przed wibracjami do gniazda można dodać plastikowy/metalowy zacisk. Dostępne są również moduły ochronne i legenda oznaczeń. Sprzedawany jest w partiach po 10 sztuk, a referencja obejmuje tylko przekaźnik.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 24V |
| Spannungsart zur Betätigung | DC |
| Antrieb | ungepolt |
| Schaltverhalten des Antriebs | monostabil |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 4 |
| Art des Schaltkontaktes | sonstige |
| Mit zwangsgeführten Kontakten | |
| Werkstoff des Kontakteinsatzes | sonstige |
| Werkstoff des Kontaktes | sonstige |
| Werkstoff der Kontaktbeschichtung | sonstige |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Nennstrom | 6A |
| Max. Einschaltstrom | -A |
| Schutzart (IP) | IP40 |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | 21mm |
| Höhe | 27mm |
| Tiefe | 55mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RXM4AB1BD |
|---|---|
| EAN | 3389119403719 |
| ETIM | EC001437 |
| ECLASS | eClass_10_ACZ184017 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Coupling Relay Miniature Relay Monostable Relay Plug-in Relay Pluggable Industrial Relays Relay Relay Relay Modules
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























