€9.32
% €16.30 (42.82% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810028369 P/N: RXM3AB2P7 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RXM3AB2P7 Miniaturrelais RXM, 3 W, 10 A, 230VAC, LED"
Schneider Electric Miniature Relay RXM, 3 W, 10 A, 230VAC, LED
Schneider Electric RXM3AB2P7
EAN 3389119403696
Description
Przekaźniki miniaturowe RXM są częścią przekaźników elektromechanicznych Harmony Jest to przekaźnik wtykowy do montażu na gniazdo RXZE. Oferuje również jednostopniowy, blokowany przycisk testowy i mechaniczny wskaźnik stanu styku. Przycisk testowy włącza się chwilowo poprzez wciśnięcie czerwonego przycisku na froncie i blokuje poprzez odwrócenie zielonej części do góry. Wskaźnik mechaniczny znajduje się obok przycisku testowego, gdzie pomarańczowa flaga wskazuje stan styku przekaźnika. Zielona dioda LED na froncie zapali się, gdy przekaźnik jest włączony. Wskaźnik stanu z diodą LED: wyraźna sygnalizacja zarówno w dzień jak i w nocy. Jest to ekologiczny produkt premium, spełniający międzynarodowe normy i certyfikaty, takie jak IEC, CE, UL, CSA, EAC, Lloyd's, RoHS i REACH. Przekaźnik RXM powinien być stosowany z gniazdem RXZE (zacisk śrubowy, złącze śrubowe, zacisk push-in). W celu ochrony przed wibracjami do gniazda można dodać plastikowy/metalowy zacisk. Dostępne są również moduły ochronne i legenda oznaczeń. Sprzedawany jest w partiach po 10 sztuk, a referencja obejmuje tylko przekaźnik. .
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Mit LED-Anzeige | 1 |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 230V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 230V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | -V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC |
| Antrieb | ungepolt |
| Schaltverhalten des Antriebs | monostabil |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 3 |
| Art des Schaltkontaktes | sonstige |
| Mit zwangsgeführten Kontakten | |
| Werkstoff des Kontakteinsatzes | sonstige |
| Werkstoff des Kontaktes | sonstige |
| Werkstoff der Kontaktbeschichtung | sonstige |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Nennstrom | 10A |
| Max. Einschaltstrom | -A |
| Schutzart (IP) | IP40 |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | 21mm |
| Höhe | 27mm |
| Tiefe | 55mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RXM3AB2P7 |
|---|---|
| EAN | 3389119403696 |
| ETIM | EC001437 |
| ECLASS | eClass_10_ACZ184017 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Interface relay Miniature relay Monostable relay Plug-in industrial relays Plug-in relay Relay Relay Relay modules
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















