€5.82
% €10.19 (42.89% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810028300 P/N: RXG21BD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RXG21BD Steckb. Interface-Relais RXG, 2 W, 5 A, 24 VDC, ohne LED, mit Prüftaste"
Schneider Electric Plug-in Interface Relay RXG, 2 C/O, 5 A, 24 VDC, without LED, with test button
Schneider Electric RXG21BD
EAN 3606480689062
Description
To wtykowe gniazdo przekaźnikowe Harmony RXG ma napięcie sterowania cewką 24V DC i posiada 2 styki przełączne DPDT (dwubiegunowy dwuprzerwowy) o wartości znamionowej 5A Posiada duży wybór ilości styków do zastosowania przy wysokim prądzie znamionowym z oszczędnością miejsca. Oferuje również zamykany przycisk testowy. Zacisk pinowy Faston montuje się szybko i stabilnie. Pomaga zmniejszyć rozmiar obudów i zwiększyć niezawodność maszyny, można zamontować niemal wszędzie. Możliwość pracy w systemach automatyki z logiką przewodową w celu uzupełnienia funkcji przemysłowych sterowników programowalnych (PLC).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Flachsteckanschluss |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 24V |
| Spannungsart zur Betätigung | DC |
| Antrieb | gepolt |
| Schaltverhalten des Antriebs | monostabil |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 2 |
| Art des Schaltkontaktes | Einfachkontakt |
| Mit zwangsgeführten Kontakten | 1 |
| Werkstoff des Kontakteinsatzes | sonstige |
| Werkstoff des Kontaktes | sonstige |
| Werkstoff der Kontaktbeschichtung | sonstige |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Nennstrom | 5A |
| Max. Einschaltstrom | -A |
| Schutzart (IP) | IP40 |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | 13mm |
| Höhe | 34.5mm |
| Tiefe | 28.8mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RXG21BD |
|---|---|
| EAN | 3606480689062 |
| ETIM | EC001437 |
| ECLASS | eClass_10_ACZ184017 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Coupling relays Industrial miniature relays Interface relay Miniature relays Monostable relay Plug-in industrial relays Plug-in relay Relay Relay modules relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















