€576.99
% €585.48 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025232 P/N: NSYOPB12U6F Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYOPB12U6F Actassi OPB, Wand-Rack, 12HE B600 T600 fest 19"-Glastür R7035"
Schneider Electric Actassi OPB, Wall Rack, 12U W600 D600 fixed 19" glass door R7035
Schneider Electric NSYOPB12U6F
EAN 3606480169953
Description
Dit product is een wandkast gemaakt van gevouwen en gelast plaatstaal, poederverf, lederen korrelige afwerking, RAL 7035 lichtgrijs epoxy-polyester. De behuizing bestaat uit een behuizing, 2 scharnierende en verwijderbare zijpanelen, 19 inch vaste stijlen en een doorzichtige deur van Securit glas met sleutel nr. 333 De afmetingen zijn 12U, 600mm breed en 600mm diep.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Montage-Ebene | vorne |
|---|---|
| Ausführung | mit Festrahmen |
| Ausführung der Profilschiene | ohne |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Art der Lüftung | ohne |
| Breite | 600mm |
| Höhe | 650mm |
| Tiefe | 600mm |
| Rastermaß | 482 |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 12 |
| Max. Belastbarkeit | 50kg |
| Mit Dachblech | 1 |
| Mit Erdung | |
| Mit Fronttür | 1 |
| Mit Seitenwänden | 1 |
| Zerlegbar | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYOPB12U6F |
|---|---|
| EAN | 3606480169953 |
| ETIM | EC002500 |
| SCIP | d6cacef2-da5d-4d98-b2c4-33237329a0b3 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 27.8 kg |
| Weight (Package) | 27.8 kg |
Designations
10" rack DSL enclosure Fibre optic wall enclosure Network distributor wall enclosure (empty) Network enclosure SOHO enclosure Wall distributor
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























