€81.97
% €83.18 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025235 P/N: NSYOPB12UTPN Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYOPB12UTPN Actassi, hinteres Abdeckblech, 12HE"
Schneider Electric Actassi, rear cover plate, 12U
Schneider Electric NSYOPB12UTPN
EAN 3606480170218
Description
Afdekplaat voor Actassi OPB - gemaakt van plaatstaal, poederverf, lederen korrelafwerking. Geleverd met de bevestigingen die nodig zijn voor de installatie. Geschikt voor 12 units.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet als Seitenwand | |
|---|---|
| Geeignet als Rückwand | 1 |
| Rastermaß | -mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 600mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | -mm |
| Breite | 600mm |
| Höhe | 650mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Kabeleinführung | |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 12 |
| Mit Schloss |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYOPB12UTPN |
|---|---|
| EAN | 3606480170218 |
| ETIM | EC002524 |
| SCIP | d6cacef2-da5d-4d98-b2c4-33237329a0b3 |
| ECLASS | eClass_10_AKE423014 |
| Weight | 4.09 kg |
| Weight (Package) | 4.09 kg |
Designations
19-inch rack-mount wall bulkhead cabinet wall cabinet-wall glass side panel rack-mount wall rear panel rear panel (cabinet) side panel side panel (cabinet) side/rear panel (cabinet) wall for cabinet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















