€671.98
% €681.87 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025231 P/N: NSYOPB12U5P Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYOPB12U5P Actassi OPB, Wand-Rack, 12HE B600 T500 schwenk 19"-Glastür R7035"
Schneider Electric Actassi OPB, Wall Rack, 12U W600 D500 swing 19" glass door R7035
Schneider Electric NSYOPB12U5P
EAN 3606480169915
Description
Deze Actassi OPB is een wandkast gemaakt van gevouwen en gelast plaatstaal, poederverf, lederen korrelafwerking, RAL7035 lichtgrijs epoxy-polyester. De behuizing bestaat uit een behuizing, 2 scharnierende en verwijderbare zijpanelen, 19-in. vaste stijlen en een veilige glazen transparante deur met sleutel nr. 333 Beschermingsgraad tegen object IP20 en tegen botsing IK08 voor de glazen deur. scharnierend rek dat een maximale belasting van 25 kg kan dragen conform de IEC62208. De afmetingen van deze behuizing zijn 650 mm hoog (of 12U), 600 mm breed en 500 mm diep.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Montage-Ebene | Schwenkrahmen |
|---|---|
| Ausführung | mit Schwenkrahmen |
| Ausführung der Profilschiene | ohne |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Art der Lüftung | ohne |
| Breite | 600mm |
| Höhe | 650mm |
| Tiefe | 500mm |
| Rastermaß | 482 |
| Anzahl der Höheneinheiten (HE) | 12 |
| Max. Belastbarkeit | 50kg |
| Mit Dachblech | 1 |
| Mit Erdung | |
| Mit Fronttür | 1 |
| Mit Seitenwänden | 1 |
| Zerlegbar | 1 |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYOPB12U5P |
|---|---|
| EAN | 3606480169915 |
| ETIM | EC002500 |
| SCIP | 67feaae3-1a02-4290-bfbd-a29ec2a78217 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 25.8 kg |
| Weight (Package) | 25.8 kg |
Designations
10" Rack DSL Enclosure Fiber Optic Wall Enclosure Network Distributor Wall Enclosure (empty) Network Enclosure SOHO Enclosure Wall Distributor
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























