€103.62
% €157.08 (34.03% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810022971 P/N: M9R14240 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9R14240 Multi 9 OEM FI-Schutzschalter ID 2-polig 40A 300mA Typ AC"
Schneider Electric Multi 9 OEM RCCB ID 2-pole 40A 300mA Type AC
Schneider Electric M9R14240
EAN 3606480578359
Description
Dit Multi-ID-product is een vermogensschakelaar met reststroom (RCCB). Het is een 2P-vermogensschakelaar met 40A Nominale stroom, 300mA aardlekgevoeligheid en AC-type beschermingsklasse. Dit product beschermt tegen elektrische schokken door indirect contact en brandgevaar. De uitschakeling bij een fout wordt aangegeven door een rode mechanische statusindicator op het voorpaneel. Dit product is bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bordenbouwers in industriële en tertiaire gebouwen. Het is in overeenstemming met de IEC/EN 61008-1 norm. De nominale onderbrekings- en kortsluitingscapaciteit (Im/Βm) is 400A. De voorwaardelijke kortsluitstroom (Inc/Βc) is 10 kA. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 2000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 220VAC tot 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 440VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. De frequentie is 50Hz. Het is een monteerbare DIN-rail. De breedte in stappen van 9mm is 4. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 81mm x (D) 73mm. Het gewicht is 0,23kg. Volgens de IEC 60529-norm is de beschermingsgraad IP20 en IP40 in omhulsels. De bedrijfstemperatuur is van -5°C tot 40°C. De opslagtemperatuur is van -40°C tot 60°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 2 |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 240V |
| Bemessungsstrom | 40A |
| Bemessungsfehlerstrom | 0.3A |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 440V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Verlustleistung | 3.6W |
| Montageart | DIN-Schiene |
| Fehlerstrom-Typ | AC |
| Selektiver-Typ | |
| Kurzzeitverzögerter Typ | |
| Kurzschlussfestigkeit (Icw) | -kA |
| Stoßstromfestigkeit | 0.25kA |
| Spannungsart | AC |
| Mit Verriegelungsvorrichtung | |
| Frequenz | 50 Hz |
| Zusatzeinrichtungen möglich | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 44mm |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -5°C |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| RAL-Nummer (ähnlich) | |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9R14240 |
|---|---|
| EAN | 3606480578359 |
| ETIM | EC000003 |
| SCIP | 2c7837a4-39fc-4abc-96ed-2ef14f8f87c7 |
| ECLASS | eClass_10_AAB906014 |
| Weight | 0.18 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
All-current sensitive residual current circuit breaker Auto recloser RCCB Circuit breaker Main residual current circuit breaker PRCD Personal protection circuit breaker RCBO RCBO switch RCCB RCCB RCCB RCCB control switch RCCB for mining RCCB remote drive RCCB remote tripping RCCB switch RCCB switch for point heating RCD Relay control for residual current Residual current circuit breaker Residual current circuit breaker with overcurrent protection Residual current control switch Residual current protective device Residual current relay control SRCD Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.
































