€17.82
% €27.01 (34.02% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810022653 P/N: M9F22113 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric M9F22113 Multi 9 OEM LS-Schalter C60SP 1-polig 13A C-Char. 10kA 277V UL1077"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCB C60SP Single-pole 13A C Char. 10kA 277V UL1077
Schneider Electric M9F22113
EAN 3606481168191
Description
Deze Multi9 C60SP is een laagspanningsminiatuur vermogensschakelaar (MCB). Het is een 1P-vermogensschakelaar met 1 beveiligde pool, 13A nominale stroom en C uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen gaat tot 3kA bij 415VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm en 3kA bij 415VAC in overeenstemming met de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 10000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 2 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 81mm x (D) 72mm. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -30°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 80°C.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 1 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 13A |
| Bemessungsspannung | 277V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 10kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 3kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 2.4W |
| Energiebegrenzungsklasse | |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Technical data
| P/N (Part Number) | M9F22113 |
|---|---|
| EAN | 3606481168191 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
Built-in circuit breaker Circuit breaker Control circuit breaker Distribution board installation device Fuse circuit breaker Installation circuit breaker Installation device Line circuit breaker MCB Miniature circuit breaker Modular installation device Plug-in fuse circuit breaker Protection switch Screw fuse circuit breaker
Login
No reviews found. Share your insights with others.


































