€82.96
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810021943 P/N: LVS04652 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04652 PrismaSeT-P, Linergy LGY, Busbar Support, Fixed Rear"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGY, Busbar Support, Fixed Rear
Schneider Electric LVS04652
EAN 3606481867070
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 4 |
|---|---|
| Max. Bemessungsstrom | 1600A |
| Schienenabstand | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04652 |
|---|---|
| EAN | 3606481867070 |
| ETIM | EC001166 |
| Weight | 2.77 kg |
| Weight (packaged) | 2.77 kg |
Designations
Busbar Linergy LGY Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















