€86.19
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810021887 P/N: LVS04503 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric LVS04503 PrismaSeT-P, Linergy LGY, Busbar, vertical, 800A, length=1670mm"
Schneider Electric PrismaSeT-P, Linergy LGY, Busbar, vertical, 800A, length=1670mm
Schneider Electric LVS04503
EAN 3606481870322
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungsstrom In | 800A |
|---|---|
| Ausführung | Profil |
| Länge | 1670mm |
| Breite | 42.5mm |
| Höhe | 32.5mm |
| Flexibel | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVS04503 |
|---|---|
| EAN | 3606481870322 |
| ETIM | EC001522 |
| Weight | 1.58 kg |
| Weight (packaged) | 1.58 kg |
Designations
Linergy LGY Prisma PrismaSeT
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















