€6.46
% €9.51 (32.07% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014211 P/N: DF2CN25 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DF2CN25 Sicherungseinsatz NFC 10x38mm zylindrisch, gG 25A, ohne Anzeige"
Schneider Electric Fuse Link NFC 10x38mm cylindrical, gG 25A, without indicator
Schneider Electric DF2CN25
EAN 3389110499483
Description
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een gG-zekering-verbinding die tegen thermische overbelasting en magnetische overstroom beschermt, die in standaardtoepassingen wordt gebruikt. De nominale stroom is 25 A en de maximale nominale spanning is 400 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type) met afmetingen van 10 x 38 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 10x38 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 25A |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Betriebsklasse | gG (Ganzbereichs-Leitungsschutz/Ganzbereichs-Geräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 120kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 2.7W |
Technical data
| P/N (Part Number) | DF2CN25 |
|---|---|
| EAN | 3389110499483 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Cartridge fuse Fuse Fuse cartridge Fuse holder Fuse link
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























