€5.48
% €8.06 (32.01% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014193 P/N: DF2CA02 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DF2CA02 Sicherungseinsatz NFC 10x38mm zylindrisch, aM 2A, ohne Anzeige"
Schneider Electric Fuse insert NFC 10x38mm cylindrical, aM 2A, without indicator
Schneider Electric DF2CA02
EAN 3389110501940
Description
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een aM-zekering die alleen beschermt tegen magnetische overstroom, aangepast voor motorbeveiliging. De nominale stroom is 2 A en de maximale nominale spanning is 500 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type) met afmetingen van 10 x 38 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 10x38 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 2A |
| Bemessungsspannung | 500V |
| Betriebsklasse | aM (Teilbereichs-Schaltgeräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 120kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 0.14W |
Technical data
| P/N (Part Number) | DF2CA02 |
|---|---|
| EAN | 3389110501940 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Fuse Fuse cartridge Fuse holder Fuse insert Melting fuse
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























