€5.44
% €8.00 (32% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014190 P/N: DF2BN2000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DF2BN2000 Sicherung DF2-BN, gG- Größe 8,5x31,5mm , zylindrisch, 20A/400V, VE=10ST"
Schneider Electric Fuse DF2-BN, gG size 8.5x31.5mm, cylindrical, 20A/400V, pack of 10
Schneider Electric DF2BN2000
EAN 3389110499469
Description
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een gG-zekering-verbinding die tegen thermische overbelasting en magnetische overstroom beschermt, die in standaardtoepassingen wordt gebruikt. De nominale stroom is 20 A en de maximale nominale spanning is 400 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type) met afmetingen van 8,5 x 31,5 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 8x32 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 20A |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Betriebsklasse | gG (Ganzbereichs-Leitungsschutz/Ganzbereichs-Geräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 20kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 2W |
Technical data
| P/N (Part Number) | DF2BN2000 |
|---|---|
| EAN | 3389110499469 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Cartridge fuse Fuse Fuse cartridge Fuse holder Fuse link
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















