€5.15
% €7.58 (32.06% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810014189 P/N: DF2BN1600 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric DF2BN1600 Sicherungseinsatz NFC 8,5x31,5mm zylindrisch, gG 16A, ohne Anzeige"
Schneider Electric Fuse insert NFC 8.5x31.5mm cylindrical, gG 16A, without indicator
Schneider Electric DF2BN1600
EAN 3389110499445
Description
Dit is een NFC-zekeringspatroon voor TeSys GS-lastscheider zekeringen. Het is een gG-zekering-verbinding die tegen thermische overbelasting en magnetische overstroom beschermt, die in standaardtoepassingen wordt gebruikt. De nominale stroom is 16 A en de maximale nominale spanning is 400 VAC. Het is een cilindrische zekering (NFC-type) met afmetingen van 8,5 x 31,5 mm. Er staat geen speling op om aan te geven wanneer de zekering is gesprongen. Deze zekering wordt verkocht per set van 10 onderdelen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Keramiksicherung |
|---|---|
| Größe | 8x32 mm |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsspannung | 400V |
| Betriebsklasse | gG (Ganzbereichs-Leitungsschutz/Ganzbereichs-Geräteschutz) |
| Betriebsfrequenz | 50Hz |
| Ausführung Kennmelder | |
| Auslösecharakteristik | sonstige |
| Abschaltleistung | 20kA |
| Leistungsverlust bei Bemessungsstrom | 1.7W |
Technical data
| P/N (Part Number) | DF2BN1600 |
|---|---|
| EAN | 3389110499445 |
| ETIM | EC002704 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ797013 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Circuit breaker Fuse Fuse cartridge Fuse holder Fuse insert
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















