€73.21
% €90.08 (18.73% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014133 P/N: CCTFR6700 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric CCTFR6700 Wiser Funkempfänger-Relais 16A (Temperatursensoranbindung)"
Schneider Electric Wiser Wireless Receiver Relay 16A (Temperature Sensor Connection)
Schneider Electric CCTFR6700
EAN 3606481914705
Description
Dit Wiser 16A-relais zorgt voor elektrische besturing van warmtepanelen met aan/uit-opdrachten (relaisuitgang) of opdrachten voor Filterpiloot. De veldpiloot is een interface met één besturingsdraad voor het bedienen van meerdere verwarmingstoestellen vanaf een relais. Het kan verwarmingstoestellen tot 3000 W besturen. De UPS bestuurt maximaal 6 verwarmingspanelen via de controlelijn, maar is ook een eenvoudige thermostatische besturing en een bedrijfscyclus thermostatische besturing. Met dit product kunt u uw apparatuur knippen zodat u kunt profiteren van daluren en kunt profiteren van lage prijzen. In combinatie met de Wiser Home-app kan het Wiser 16A-relais worden aangesloten op een of meer radiatoren om uw verwarming te regelen. De schakelaar zorgt voor elektrische bediening van een warmtepaneel wanneer deze wordt bestuurd door een Wiser-kamerthermostaat. De kleur van het apparaat is wit (RAL 9016). De afmetingen zijn (B) 162 x (H) 67 x (D) 25 mm. Het maximale radiofrequentievermogen is +13dBm (20mw). De beschermingsgraad is IP44. De vervuilingsgraad is 2. De voeding is 230 VAC +/- 10% bij 50 Hz. De nominale impulsspanning is 4kV. Het energieverbruik is 7,3 W. De gebruikte radiotechnologie is Zigbee 3.0. De werkfrequentie is 2,4 GHz. Het bereik van het radiosignaal is maximaal 30 m in een open veld. De bedrijfstemperatuur is van 0°C tot 60°C. De opslagtemperatuur bedraagt -20°C tot 65°C. Het instelpunt ligt tussen 5°C en 30°C. De temperatuurresolutie is 0,5 °C. De toegepaste normen zijn EN 60730-1, EN 60730-2-9, EN 300 328, EN 301 489-1. De nominale uitgangsstroom is 16A. De nominale uitgangsstroom op de hulpdraad is 0,5 A.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bussystem KNX | |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | 1 |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | Zigbee |
| Funk bidirektional | 1 |
| Montageart | Aufputz |
| Breite in Teilungseinheiten | |
| Vor Ort-/Handbedienung | 1 |
| Mit LED-Anzeige | 1 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | |
| Max. Schaltleistung | 3680W |
| Max. Schaltleistung LED | -W |
| Ausgangsleistung | 3680W |
| Geeignet für C-Last | |
| Max. Anzahl der Schaltausgänge | 1 |
| Max. Schaltstrom | 16A |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsbetriebsspannung | 220V |
| Verschiedene Phasen anschließbar | |
| Leistungsaufnahme | 0.4W |
| Mit Busankopplung | 1 |
| Busmodul abnehmbar | |
| Min. Tiefe der Gerätedose | -mm |
| Modulare Erweiterungsmöglichkeit | |
| Schutzart (IP) | IP44 |
Technical data
| P/N (Part Number) | CCTFR6700 |
|---|---|
| EAN | 3606481914705 |
| ETIM | EC001097 |
| Weight | 0.24 kg |
| Weight (Package) | 0.24 kg |
Designations
16A Cooling Electric Heating Heating Relay Smart Home Wiser Zigbee
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















