€294.00
% €361.76 (18.73% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810014131 P/N: CCTFR6610 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric CCTFR6610 Wiser Verteilerleiste Fußbodenheizung (Heizen)"
Schneider Electric Wiser Distribution Strip Underfloor Heating (Heating)
Schneider Electric CCTFR6610
EAN 3606482072602
Description
Deze Wiser Onder Vloerverwarming van Schneider Electric is een elektrisch verwarmingssysteem dat geen draden en geen installatie vereist. De module bewaakt de temperatuur van het vloerverwarmingssysteem om oververhitting en bevriezing, vochtigheid van de omgevingslucht te voorkomen om condensatie op de vloer in de koelmodus te voorkomen. Kalibreer de klep eenmaal door de dop te draaien. Kan flexibele verwarmingsregeling toevoegen aan uw huis zodat de temperatuur altijd precies goed is voor iedereen. De voeding is 230 VAC +/- 10% bij 50 Hz. Dit apparaat is geschikt voor maximaal 3 aansluitstrips per systeem, maximaal 6 zones per aansluitstrip en maximaal 16 ruimten in een systeem. Er kan een of meerdere zones per kamer worden ingesteld. De vervuilingsklasse is 2. De energieklasse IV is gelijk aan 2%. De software is Klasse A. De afmetingen zijn (B) 305 x (H) 90 x (D) 65 mm. De beschermingsgraad is IP30. Het is een beschermingsinrichting van klasse II. Dit dubbel geïsoleerde apparaat is niet geaard. De capaciteit in 3W actuators per zone is 4 actuators voor zones 1 en 2, 2 actuators voor zones 3 en 4, 1 actuator voor zones 5 en 6. De draadloze frequentie is 2.4GHz (bi-rectioneel, Netwerk). Het signaalbereik is 30 m in vrije ruimte. De maximale signaalsterkte is +14dBm (25mW). Dit product is voorzien van een externe antenne. De aan het apparaat gekoppelde zekering bedraagt 3A en 15A. Dit apparaat maakt gebruik van normaal open relais 2A. De capaciteit in 3 W actuators per apparaat is 14. De nominale piekspanning is 4 kV.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bussystem KNX | |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | 1 |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | Zigbee |
| Funk bidirektional | |
| Montageart | REG |
| Breite in Teilungseinheiten | |
| Anzahl der Anschlüsse Sensor/Aktor | 16 |
| Befestigungsart | Klemmbefestigung |
| Min. Tiefe der Gerätedose | 65mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | CCTFR6610 |
|---|---|
| EAN | 3606482072602 |
| ETIM | EC000634 |
| Weight | 0.84 kg |
| Weight (Package) | 0.84 kg |
Designations
230V Heating Smart Home Underfloor Valves Wiser Zigbee cool heat
Login
No reviews found. Share your insights with others.





















