€34.24
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810009444 P/N: ABFTE20EP200 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric ABFTE20EP200 Anschlusskabel, dig. Eingang Twido an Telefast, 2 x HE10, 2m"
Schneider Electric Connection cable, dig. input Twido to Telefast, 2 x HE10, 2m
Schneider Electric ABFTE20EP200
EAN 3389110393453
Description
Accessory cable for prewired junction distributor Advantys Telefast.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 2m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 0 |
Technical data
| P/N (Part Number) | ABFTE20EP200 |
|---|---|
| EAN | 3389110393453 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.13 kg |
Designations
Adapter cable Connecting cable Connecting line Connection cable Connection cable for module rack Extension PC cable PLC accessories PLC connection cable PLC connection cable Programmable logic controller Programming cable Programming device SPS connection cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.























