€147.82
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029649 P/N: TM3DI16K Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM3DI16K Digitales Eingangsmodul, Modicon TM3, 16 Eingänge, 24 VDC, HE10"
Schneider Electric Digital Input Module, Modicon TM3, 16 Inputs, 24 VDC, HE10
Schneider Electric TM3DI16K
EAN 3606480611407
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM3-serie, een aanbod I/O-uitbreidingsmodules voor Modicon M221, M241, M251 en M262. De discrete ingangsmodule biedt 16 ingangen met sink of source (positief/negatief) logica. Het is een ingangsmodule met een ingangsspanning van 24V DC en een stroomverbruik van 5mA/35mA bij 5V DC via busconnector. Het kan worden gebruikt om configuraties met maximaal 16 ingangen te creëren Er is een isolatie tussen de ingang en de interne logica bij 500V AC en niet-isolatie tussen de ingangen. Het is voorzien van HE-10 connectoringangen voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-gecertificeerd product. De afmetingen zijn 21,4 mm (breedte) x 81,3 mm (diepte) x 90 mm (hoogte). Het weegt 0,65 kg. Dit product is gecertificeerd door CE, CULus en C-Tick. Het voldoet aan de normen EN/IEC 61131-2 en EN/IEC 61010-2-201. Deze module is compatibel met de logische regelingen Modicon M241, Modicon M251 en Modicon M221. Hij ondersteunt top hat type TH35-15, top hat type TH35-7.5 rail conform IEC 60715 en plaat of paneel met bevestigingskit montage. De Modicon TM3-uitbreidingsmodules zijn ontworpen met een eenvoudig vergrendelingsmechanisme. Een busuitbreidingsconnector wordt gebruikt om gegevens en de voeding te distribueren wanneer de Modicon TM3-modules met logische controllers worden geassembleerd. Verhoog de prestaties van uw controller met het Modicon TM3 I/O-systeem dat speciaal is ontworpen voor de logische controllers Modicon M221, M241 en M251.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 16 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 0 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | 5mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | 19.2V |
| Art der Eingangsspannung | AC/DC |
| Art des Digitalausgangs | ohne |
| Ausgangsstrom | -A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | -V |
| Art der Ausgangsspannung | |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 4ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 21.4mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 81.3mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM3DI16K |
|---|---|
| EAN | 3606480611407 |
| ETIM | EC001599 |
| ECLASS | eClass_10_AKE527014 |
| Weight | 0.18 kg |
| Weight (Package) | 0.18 kg |
Designations
E/A Expansion E/A System EA Expansion EA System I/O System IO System Modicon Modicon E/A Modicon EA Modicon I/O Modicon IO Modicon TM3 Modular E/A Modular EA Modular I/O Modular IO decentralized E/A decentralized EA decentralized I/O decentralized IO digital inputs
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















